Teslimat Koşulları

İstanbul ve İzmit’te Teslimat ve Montaj Ücretsiz!

Mağazamızdan veya www.enginde.com.tr sitemizden aldığınız 100 TL üzeri tüm ürünlerin İstanbul ve İzmit için teslimat ve montaj hizmeti ücretsiz firmamıza aittir. Daha detaylı bilgi için mağazalarımıza bekliyoruz.

 

İstanbul ve İzmit Dışı Teslimat

Bulunduğunuz adres için ürünlerin nakliye ve kurulum bedelini toplam satış tutarına eklenmiş halde görebilirsiniz. Bunun için Ürünleri Sepete ekleyin ve adımlarda ilerleyiniz.
Enginde mobilya olarak. Teslimat yerleri de illere göre değişmektedir. Hizmet aldığımız nakliye firmaları çok nadiren de olsa bazı il ve ilçe merkezlerine araçların girmemesi gibi durumlar ile karşılaşabiliyorlar.
Özellikle doğu ve güneydoğu bölgelerimize bazen araçlarının dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Ücretsiz Teslimat Kurulum  Kampanya Dönemleri

Ücretsiz teslimat tüm ürünlerde geçerlidir. Ücretsiz kurulum hizmeti yatak odası, yemek odası, köşe koltuk takımı ve koltuk takımları takım olarak satıldığında verilmektedir. Diğer tüm ürünlerde ücretsiz kurulum hizmetimiz bulunmamaktadır.

 

Yurtdışı Teslimat

Enginde mobilya olarak dünyanın her yerine ürünlerimizi gönderebiliyoruz. Ürün gönderim şartları kıta kıta, ülke ülke değişmektedir.

Alacağınız ürünlere göre kargo fiyatlandırılması yapılmaktadır.

Alacağınız ürünlerin isimlerini ve bulunduğunuz adres ve posta kodu bilgilerinizi mail veya telefonla dış ticaret ekibimize bildirerek bilgi alabilirsiniz.